Де купити розчин для лінз NEO PLUS?

Чому потрібно купувати NEO PLUS?

Багатоцільовий розчин для контактних лінз NEO PLUS має визнання фахівців і користувачів по всьому світу. А тепер, нарешті, купити його можна і в Україні!

NEO PLUS – багатоцільовий розчин для лінз, ціна якого є демократичною, але якість – по-справжньому висококласною!

Розроблений професіоналами Лабораторії технологій високомолекулярних полімерів південнокорейського університету Jeon Nam, розчин NEO PLUS створено спеціально для того, щоб поліпшити якість людського життя.

Однією з його головних переваг є абсолютна простота використання. Фактично, що потрібно від вас — промити свої контактні лінзи і помістити їх в спеціальний контейнер. Все інше, а саме: очищення, дезінфекцію, зволоження і збереження, розчин зробить сам. Все це, завдяки особливому складу NEO PLUS, який до того ж включає спеціальний компонент, який сприяє профілактиці захворювання очей.

Однією з унікальних властивостей розчину є покращений показник часу його використання. Так, на відміну від інших розчинів, повний цикл очищення і дезінфекції лінз скорочено до 4 годин. А от допустимий проміжок між використанням контактних лінз, які вже перебувають в розчині, продовжено до 30 днів.

На цій сторінці сайту, ви можете легко, швидко і в повному обсязі отримати інформацію про те, де купити розчин для контактних лінз NEO PLUS.

ЗАПИТУЙТЕ СВІЙ НОВИЙ РОЗЧИН ДЛЯ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ В ОПТИКАХ І ІНТЕРНЕТ-ОПТИКАХ УКРАЇНИ!